Ruduo - Grybaukime kartu

Pasivaikšiojimas mišku - sveikas pratimas Jūsų bei šuns širdžiai. Taip pat tai puiki galimybė susipažinti su įvairiais naujais miško kvapais bei prisotinti plaučius gaivaus, drėgno tyro oro. Tai tikrai gerai Jūsų ir augintinio sveikatai.
Kita tokio pasivaikščiojimo gera pusė - galimybė prisirinkti garžių šviežių grybų. Grybavymas ne tik naudingas tuo, kad galima pasimėgati skaniu patiekalu, bet ir lavina atidumą. O taip pat jį galima paversti žaidimu su augintiniu.
Tik nepamirškite apsaugoti save bei augintinį nuo erkių. Rekomenduojama gyvūnui naudoti apsaugos priemones nuo erkių, o patiems pasiskiepyti.

2021 Rugs 02

2021 Rugp 01

Vasara mėgaukimės lauke!

Vasara - pats geriausias laikas būti su savo augintiniu lauke. Jūs ir Jūsų augntinis gaus sveiką kiekį saulės spidulių ir gerą dozę judesio. Tai labai svarbu ne tik augintinio bet ir Jūsų sveikatai.
Tik reikia nepamiršti saugumo! Nepamirškite apsaugoti save nuo per didelės saulės spindulių dozės, o augintinį nuo perkaitimo bei erkių ar kitų parazitų.

Nepamirškite SAUGUMO

Mieli gyvūnėlių augintojai, nepamirškite, kad būvimas gryname ore, saulėje yra sveika ne tik Jūsų augintiniui, bet ir Jums patiems. Aišku, svarbu vengti masiniu susirinkimų vietų. Taip pat venkite bereikalingų kontaktų ir laikykitės saugumo rekomendacijų.

Eidami į kliniką, nepamirškite saugumo priemonių ir laikykitės saugumo reikalavimų bei čiaudėjimo bei kosėjimo etiketų.

Saugokime vieni kitus ir mėgaukimės kiekviena diena.

2020 Rugp 11

2020 Rugp 05

Dėmesio (08.15)

Veterinarijos klinikos darbo laikas
10-13h
Gražių švenčių!

Akcija

Dėmesio akcija, kurios metu galite palepinti savo mylimus "katukus". Jūsų katytė ar katinėlis Jums tikrai padėkos savo murkimu.
Daugiau info. čia.

2020 Geg 21

12 Liep 2019

Straipsnis

Pasak Veterinarijos klinika "Pas Filą" veterinarės Ramintos Jacevičiūtės, po sterilizacijos grįžus namo, kates geriausiai palikti ramybėje, kad jos saugioje aplinkoje atsipalaiduotų ir dar ramiai pamiegotų. Šerti reikėtų po operacijos praėjus ne mažiau nei 6 valandoms. Daugiau...

Šunų kirpykla

Pakeiskim žiemos rūbus naujais, pavasariniais!
Naujos šunų šukuosenos naujam pavasario sezonui. Trumpesnis kailis - lengviau laiku pastebėti erkes, lengvesnė priežiūra. Atnaujinom paslaugų asortimentą. Kreipkitės ir patyrusi šunų kirpėja patars, kas geriausia Jums ir Jūsų augintiniui

2019 Kov 08

01 Lapkr 2018

Augintinio pėdučių apsauga

Sparčiai artėjant šaltajam sezonui turime pasirūpinti savo augintinio pėdutėmis! Tam puikiai tiks WinterPad kremas. Šis preparatas puikiai tinka tarpupirščių ir letenų apsaugai nuo sniego, ledo, stipraus šalčio, purvo bei nelygaus paviršiaus. Jis turi raminamąjį, analgezinį, antiseptinį ir apsauginį poveikį, todėl tinka paraudusioms, sudirgusioms ar įtrūkusioms pėdutėms! Šio kremo galite įsigyti pas mus, veterinarijos klinikoje Pas Filą

RAFUS pašarų asortimentą papildė šunų ėdalas su kalakutiena

Mūsų klinikoje RAFUS pašarų asortimentą papildė šunų ėdalas su kalakutiena! Tai puikus pasirinkimas, kai ieškot lengviau virškinamos mėsos. Produktas gaminamas laikantis griežtos receptūros, kuri sudaryta remiasi pagrindiniais mitybos principais: 80% mėsa, 10% subproduktai (iš kurių 3% kepenys), 10% kaulai.

03 Rugs 2018

01 Spal 2018

Ėdalas sterilizuotoms bei suaugusioms katėms

Mūsų klinikos lentynas papildė nauji subalansuoti ėdalai sterilizuotoms bei suaugusioms katėms. Šie pašarai taip pat tinkami ir augintinėms, kurios linkusios į nutukimą. Ėdalas praturtintas vitaminais, mikroelementais ir net probiotikais, kurie gerina žarnyno veiklą!