Veterinarijos gydykla “Pas Filą”

        Ši gydykla buvo įkurta 1994 m. anglų koker-spanielio Filo garbei. Deja, Filas sirgo širdies nepakankamumu ir dėl progresuojančios ligos jį teko užmigdyti.

        Filas - tai jau mūsų istorija, o gydykla tęsia veiklą toliau. Mūsų specializacija - smulkiųjų gyvūnų (šunų, kačių, įvairių graužikų ir kt.) gydymas bei profilaktika. Gydykla pradėjo veikti viena pirmųjų Lietuvoje, todėl sukaupta ilgametė patirtis leidžia atlikti bet kokio sudėtingumo chirurgines operacijas tiek šunims, tiek katėms bei kitiems smulkiems gyvūnams.

        Veterinarija - mokslas apie gyvūnų ligas, bet mums tai ne vien mokslas. Mes savo veterinarijos žinias naudojam kartu su meile gyvūnams. Stengiamės, ir konsultuojame, kad jie nesirgtų, pasveiktų ir kad Jūsų vizitai būtų kuo malonesni.

Patogi lokacija ir darbo laikas

        Veterinarijos klinika įsikūrusi adresu V. Krėvės pr. 8a, Dainavos mikrorajone. Jei atvyksite automobiliu, prie klinikos, Jūsų patogumui yra parkavimosi vietos bei, greta yra "Maxima" parkavimo aikštelė. Jei atvyksite viešuoju transportu, vet. klinika yra prie pat viešojo transporto stotelių.

        Suprantame, kad dauguma dirba, tad Jūsų ir Jūsų augintinio patogumui, veterinarijos klinikos darbo laikas prailgintas - dirbame itin ilgai. O esant reikalui, konsultacijos vykdomos visą parą - yra budintis vet. gydytojas. Galimas ir veterinarijos gydytojo iškvietimas į namus (į vietą).

        Mūsų veterinarijos klinikoje rasite ne tik itin platų paslaugų pasirinkimą, bet galėsite ir apdrausti savo mažiausią šeimos narį. Taip pat siūlome įsigyti itin kokybiško ir subalansuoto maisto šunims, katėms ar kitiems augintiniams.

        Pas Filą specialistai mielai apžiūrės Jūsų augintinį ir parekomenduos, kas Jums geriausia.

        Pas Filą veterinarijos klinikoje turime ir gyvūnų kirpyklą. Čia dirbanti profesionali gyvūnų kirpėja padės parinkti Jūsų augintiniui ir Jums geriausiai tinkamą šukuoseną. T.y. augintinio šukuoseną, kuri geriausiai paryškins jo išskirtinumą, suteiks jam ir Jums komforto, bei palengvins jo priežiūrą. Taip pat galimas augintinio nagų kirpimas bei kailio, ausų plovimas.

Veterinarijos klinikos nuoroda

Google žemėlapis

Kodėl rinktis mūsų veterinarijos kliniką?

  • Profesionalūs veterinarijos gydytojai su ilgamete patirtimi.
  • Mes mylime gyvunus ir rūpinamės jais, kaip savais!
  • Platus veterinarinių paslaugų pasirinkimas, paslaugas teikiame patys.
  • Moderni veterinarinė įranga - gyvūnų tyrimai atliekami vietoje ir greitai.
  • Patogus darbo laikas!
  • Veterinaro konsultacija visą parą.
  • Veterinaro iškvietimas į namus.
  • Patogi vieta (Krėvės pr., Dainavos mikrorajonas) - parkavimosi vietos bei viešojo transporto stotelės prie pat klinikos.
  • Gyvūnų kirpykla - augintinių kirpimas, šukavimas, ausų pravalymas, nagų kirpimas.