SPECIFIC dietų gamyboje naudojami pažangios formulės žuvų taukai: visų pašarų sudėtyje yra svarbių polinesočiųjų riebalų rūgščių EPR ir DHR. Dirbant su iš žuvų gautomis riebalų rūgštimis būtinos specialios žinios, kad būtų galima išsaugoti gydantį riebalų rūgščių poveikį, nes perkaitinimas ar neteisingas išlaikymas gali sumažinti jų efektyvumą.

EPR ir DHR riebalų rūgštys dalyvauja palaikant:
  • apsaugines odos funkcijas; 
  • stiprų ir žvilgantį kailį;
  •  imuninės sistemos stiprinime;
  •  jaunų gyvūnų smegenų ir regos vystymesi;
  •  palaiko normalią inkstų bei sąnarių funkciją. Daugiau skaitykite...
sunu maistas
HILL'S produktuose yra specialiai pritaikytos formulės taip, kad patektų į optimalų maistinių medžiagų suvartojimo asortimentą.

HILL’S asortimentas buvo sukurtas siekiant padėti užtikrinti, kad gyvūnai turėtų pačią geriausią gyvenimo pradžią, suaugusieji augintiniai jaustų gyvenimo komfortą, o brandaus amžiaus augintiniai liktų budriais ir judriais. Visoje HILL’S sudėtyje yra kliniškai įrodyta antioksidanto formulė, padedanti išlaikyti sveiką imuninę sistemą, kuri yra svarbi siekiant išlaikyti puikią savijautą visą augintinio gyvenimą.

 Prekiaujame Hill’s Science Plan, bei specialiu veterinarinės linijos Hill‘s Prescribsion Diet pašarais, kuriuos galite įsigyti tik veterinarinėse vaistinėse ir gydyklose.

Image
Virbac ėdalas gaminamas aukštos kokybės veterinarinius vaistus ir specifinius produktus sukūrusioje kompanijoje. Skiriamas tik veterinarijos gydytojų. Išskirtinis produktų gamybos procesas
  •  taikomas šaltasis gamybos būdas, todėl išsaugomos ėdalo sudedamųjų dalių vertingos savybės; 

  • nauja struktūra kaip alternatyva įprastam sumalimui.

 Puikus ėdalo virškinamumas:

  • puikiai pasisavinamos medžiagos ir mažas kietos konsistencijos išmatų kiekis; 

  • griežtai kontroliuojamas krakmolo kiekis, todėl jį puikiai virškina ir virškinimo problemų turintys šunys.

Image
Royal Canin šunų ir kačių maisto tikslas visada buvo sveika mityba. Maistas pasižymi daugiau kaip 50 kruopščiai subalansuotų maistinių medžiagų, atmatuotų su didžiausiu tikslumu, kurios kiekvieną dieną visą gyvūno gyvenimą suteikia jam visas būtinas maistines medžiagas ir užtikrina jo gerovę ir sveikatą, atsižvelgiant į skirtingą amžių, dydį, fiziologinę būklę bei veislę
Image

Taste of the Wild produkcija siūlo begrūdį, mėsos pagrindu kurtą išskirtinį ėdalą gyvūnams. Speciali formulė buvo kurta pagal tai, ką gyvūnai įprastai ėda natūraliomis sąlygomis laukinėje gamtoje. 

Taste of the Wild gaminamas su tikra skrudinta mėsa, papildytas vaisių ir daržovių ingredientais, todėl šis begrūdės formulės pašaras pasižymi geresnėmis skoninėmis savybėmis, dideliu energijos kiekiu, bei natūraliais antioksidantais, kurie padeda palaikyti sveiką imuninę sistemą, bei gerą gyvūno savijautą.

Image
EUKANUBA produktai yra gaminami itk iš aukštos kokybės natūralių produktų.Šunys yra mėsėdžiai, todėl mes tikime, kad jie turi būti šeriami atitinkamai.
EUKANUBA maistas šunims pagamintas tik iš aukščiausios kokybės ingredientų ir sudėtyje turi tik gyvulinės kilmės baltymus (pagrindinis šaltinis yra vištiena arba ėriena, bet ne grūdai). Vištiena yra mūsų ingredientas Nr. 1.Užpatentuota Vital Health System formulė padeda palaikyti ir kiekvieną dieną gerinti jūsų šuns savijautą. Speciali maisto medžiagų sudėtis sustiprina pagrindines šuns gyvybines funkcijas, taip užtikrindama gerą augintinio sveikatą.