Veterinarijos klinika Kaune | Gyvūnų rentgenas ir echoskopija

Mūsų veterinarijos klinikoje nuo šiol yra naujas skaitmeninis rentgenas, kurio pagalba mes galime lengviau diagnozuoti ligas ar įvairius pakitimus. Nuotraukos gaunamos itin kokybiškos ir geros raiškos. Prireikus  jas mes galime Jums persiųsti į elektroninį paštą ar įkelti į laikmeną. Taip pat nuotrauka lieka ir mūsų duomenų bazėje.

Naujausia aparatūra padeda pamatyti ne tik kaulus, bet ir organus, todėl greit pastebime lūžius bei svetimkūnius. Taip pat galime įvertinti trachėjos susiaurėjimą, plaučių pakitimus, širdies dydį, skysčių kiekį pilvo ar krūtinės ertmėse. Šlapimo sistemos organuose stebime ar nėra akmenų ar sukalkėjimų šlapimo pūslėje ar inkstuose.

SVARBU! Tam tikros pozicijos atliekant rentgenogramą gyvūnui gali sukelti diskomfortą, todėl dažniausiai taikome medikamentinį apsvaiginimą. Rekomenduojame 12h prieš procedūrą augintinio nemaitinti.

Gyvūnų ultragarsinis tyrimas - Echoskopija

Echoskopija yra saugi ir nekenksminga diagnostinė procedūra, kurios pagalba galime: įvertinti įvairių organų pakitimus, pastebėti navikus, aptikti skysčius pilvo ar krūtinės ertmėse, neštumo metu – įvertinti vaisių širdelių darbą. Šis tyrimas nesukelia jokio skausmo, todėl Jūsų augintinis patirs mažiau streso.