Veterinarijos klinika Kaune | Gyvūnų kirpykla

Mūsų klinikoje teikiamos ir grožio paslaugos Jūsų katėms ar šunims!

Licencijuota, kruopšti, atsakinga ir ilgametę patirtį turinti kirpėja Kristina pasirūpins Jūsų augintiniu. Jei po procedūrų neturite galimybės greit pasiimti gyvūno, mūsų klinikoje yra stacionaras, kuriame augintinis sulauks šeimininko. Agresyvūs augintiniai, jog nesusižalotų ir nesužalotų kirpėjos medikamentiškai apraminami.

Būtina išankstinė registracija telefonu +370 605 57207

Gyvūnų kirpimas ir nagų trumpinimas - nauda ir informacija

Kam reikalingas augintinio kailo ir nagų kirpimas? Kokia kalio kirpimo nauda? Tai ne vien tik "Mada"!
Kaip žmogaus plaukas, taip ir gyvūno kailis reikalauja priežiūros! Juk visą augintinio kūną dengia plaukai - kailis!. Kailis  - augintiniui yra ir rūbas, ir apsauga.

Ilgas, mažai besišeriantis kailis reikalauja daugiau priežiūros - dažno plovimo, šukavimo ir kirpimo. Tokiam plaukui reikia naudoti papildomas kailio priežiūros priemones, tokias kaip: kailio kondicionierius, kaukė, šilkas ir kt. Tačiau reikėtų nepamiršti ir trumpaplaukių bičiulių. Reguliarus šukavimas ir maudymas yra tiesiog būtinas visiems trumpaplaukiams augintiniams.

Mūsų kirpykoje, esančioje veterinarijos klinikoje "Pas Filą", bus sutvarkytas ne tik gyvūno kailis, bet ir nukirpti nagai! Dažnai šeiminikas klausia, kaip dažnai augintiniui reikalingas nagų trumpinimas? Viskas priklauso individualiai nuo šuns aktyvumo bei veislės ypatumų, pvz. kuo gyvūnas aktyvesnis, tuo rečiau kerpam nagus. Tai galima paaiškinti papratai - jei gyvūnas dažnai juda, žaidžia lauke, jo nagai trumpinami savaime - augintinio nagai nutrinami aktyvumo metu.

Augintinio nagų priežiūra ir nagų trumpinimas - būtinybė. Nes laiku neapkirpti (nepatrumpinti nagai) gali kelti diskomfortą gyvūnui. Ilgi nagai gali lūžinėti ir traumuoti Jūsų augintinį.

Tam, kad Jūsų augintinis priprastų prie grožio procedūrų ir patirtų mažiau streso dėl susivėlusio kailio, reikėtų jį vesti į kirpyklą kuo dažniau. Taip pat nepamirškite už gerą elgesį augiuntinio paskatinti skanėstu.
Kokius gyvūnus kerpa mūsų gyvūnų kirpykla?
Augintinio maudymas - kailio plovimas. Kailio šukavimas.
Augintinių šukuosenų formavimas.

Naudingi patarimai augintinio kirpimui ir maudymui

Pirmas augintinio apsilankymas gyvūnų kirpykloje
Pirmas apsilankymas kirpykloje rekomenduojamas šuniukio augimo periode nuo 3 – 6 mėnesių, kai augintinis yra imliausias įvairioms manipuliacijoms. Tuomet jei viskas atliekama profesionaliai (švelniai, žaismingai, žinant kaip), augintinis greičiau supranta, jog kailio ar nagų kirpimas - neskausminga, bet reikalaujanti kantrybės arba net įdomi procedūra.
Šukavimas tai daug kantrybės ir pastangų reikalaujantis procesas
Šuns maudymas - neatsiejama augintinio priežiūros dalis!
Augintinio kailio džiovinimas