Teisingas kačių šerimas

Katės gyvena sveikos iki tol, kol nepasireiškia ligos simptomai. Kitaip sakant:
  • Kiekviena katė būna sveika iki to momento, kol nesuserga cukriniu diabetu.
  • Kiekviena katė būna sveika, kol nepradeda sunkiau šlapintis.
  • Kiekviena katė būna sveika, kol nesusidaro akmenys insktuose ar šlapimo pūslėje.
  • Kiekviena katė būna sveika, kol augliai organizme nepradeda augti taip, kaip grybai po lietaus.
  • Kiekviena katė būna sveika, kol hiperalergiški ingredientai, esantys kačių maiste, nepradeda veikti taip aktyviai, kad organizmas pasidaro alergiškas.
Esmė yra tame, jog liga bręsta palaipsniui ir dažnai būna nepastebima iki tol, kai organizmas pats jau nebegali susidoroti su problema. 
Taigi ar jūsų katė jaučiasi sveika šiuo metu? Ačiū dievui, jeigu taip. Bet kad ji tokia išliktų ir toliau, reikia užduoti sau klausimą: ką žinote apie maistą, kuriuo maitinate savo augintinį, ar tas pašaras, kurį jam perkate yra tikrai geros kokybės ir ar patenkina gyvūno poreikius? 
Katės yra totalūs mėsėdžiai, o jų mitybos poreikiai skiriasi nuo šunų. Katės turi gauti tokį maistą, kuriame būtų daug gyvulinės kilmės proteinų.Žmonės ir šunys įsisavina augalinės kilmės baltymus, tuo tarpu katės nevirškina augalinės kilmės baltymų, nes neturi tam tinkamų fermentų. Štai kodėl niekada nepamatysite katės vegetarės. Taip pat svarbu žinoti, jog ne visi proteinai yra vienodos vertės. Tiktai kokybiškame pašare galime rasti aukštos biologinės vertės proteinų, kurie ypač reikalingi augančiam gyvūnui. Todėl mes rekomenduojame savo augintinius šerti adekvačiu, aukštos kokybės, super premium klasės pašaru. 
Mūsų klinikoje galima įsigyti Virbac, Iams, Hill‘s, Specific, Royal canin, Nutra nuggets, Orijen, Acana firmų pašarą, kuris atitiks net išrankiausios katės skonio ir gyvenimo būdo poreikius.
Hill's - specialios mitybos gyvūnams priešakyje. Hill's gamina katėms geriausią maistą. Tam, kad patenkinti kačių augintojų poreikius, Hill's specialistai sukūrė naują produktų liniją, skirtą specialiai įvairaus amžiaus kačių priežiūrai
Image
sunu maistas
sunu maistas
sunu maistas